eClub ČVUT ve spolupráci se Samsungem přichystaly pro studenty čekých vysokých škol programátorskou soutěž. Díky sponzorům Samsung, eClub a nadaci ČVUT Media Lab můžete vyhrát stipendium až 20.000,- Kč a produkty Samsung Galaxy Tab 2 10.1 Wi-Fi, a Samsung Galaxy S-Pen. Vítězné soutěžní aplikace budou nabídnuty uživatelům produktů Samsung.

Pro studenty všech vysokých škol v ČR, kteří mají zálibu v programování, jsme připravili soutěž o návrh nejlepší Android aplikace pro Samsung Galaxy a pro nově představený S-Pen. Odměnou za to, že půjdou do soutěže je nejen možnost vyhrát stipendium ve výši až 20.000 pro dva členy týmu a produkty Samsung (v kategorii tabletů bude odměnou Galaxy Tab 2 10.1 Wi-Fi a ve druhé kategorii Samsung Galexy S-Pen), volný vstup na vybrané přednášky v akcelerátotu Node 5, ale hlavně to, že se vítězné aplikace stanou na půl roku součástí Samsung nabídky. Pak je ovšem autoři budou moci nabízet ke stažení sami, nebo budou mít právo je prodat třetí straně. Takto nastavený model je jistě zajímavý jak z hlediska propagace, tak z hlediska monetarizace.
Proto, abyste se mohli do soutěže přihlásit, je nutné mít nějaký dobrý nápad na aplikaci, dále vytvořit akceschopný tým a do 1.11.2012 se zaregistrovat.
Nezapomeňte, že vámi vytvořené aplikace budou pro Samsung, tudíž musí splňovat s SamsungApps certifikaci (pokud byste měli nějaký nepřekonatelný problém při psaní kódu, můžeme vám zajistit konzultaci u expertů ze Samsungu).

Více informací a registrace na: http://eclubcvutmedialab.blogspot.cz/2012/08/eclub-samsung-pripravili.html

Zlínksý krajInovační infrastruktura Zlínského krajeNejlepší podnikatelský záměr: Můj první milion
KONTAKTY
  • Tel: +420 734 443 879
  • email: vanek@ticzlin.cz
  • Adresa: Vavrečkova 5262
    760 01 Zlín
© Copyright 2018. Všechna práva vyhrazena Technologické inovační centrum s.r.o.                                                                                                           Vytvořil: www.gthink.cz
Vavrečkova 5262,760 01 Zlín