První workshop je za námi

Včera odpoledne se uskutečnil první workshop z podzimní série 4 workshopů, které doprovází 8. ročník soutěže Můj první milion. Jako první z hostů vystoupil Honza Valuštík, který odprezentoval svůj podnikatelský příběh 10 měsíců starého projektuPixelsquare, se kterým vyhrál loňský ročník soutěže Můj první milion a se kterým se aktuálně snaží dobýt velké korporace a vyřešit problém s utříděním množství dat pro marketingové účely zejména fotek a jiných multimediálních souborů. Honza předával na workshopu své zkušenosti s rozvojem svého projektu a začínajícím podnikatelům radí toto: „nejdůležitější je přijít na trh alespoň s minimálním produktem a začít sbírat feed back od cílové a oslovovat první zákazníky i když vlastně hotový produkt nemáte“. Honza také ukázal, jak se k nápadu dostal, jak je dobré mít sepsaný podnikatelský plán a o tom že prodej a obchod má největší prioritu a to hlavně na b2b trhu, va kterém PixelSquare působí. 

Co také zaznělo od Honzy:

  • skvělý tým je všechno
  • kontakty jsou nad zlato
  • nepodceňujte sales, vlastně je to to nejdůležitější
  • zkoušejte to znovu a znovu

Druhým hostem a tematický blokem workshopu byl Manuel Nuněz resp. Affiliate marketing. Manuel účastníkům workshopu představil co vlastně je Affiliate marketing a jak funguje tento typ obchodu a marketingu. „Affiliate marketing je vzájemně prospěšná spolupráce obchodníka a partnera, kde partner přivede obchodníkovi nové zákazníky a dostane za  to odměnu, takže to není ani žádná velká věda“ řekl Manuel Nuněz. Účastníkům také ukázal  jaké existují nejznámější Affil sítě a programy a co je vše potřeba při spuštění Affiliate programu po byznys. Na závěr přidal Manuel konkrétní zkušenosti s Affil programy pro Lypo.cz, kde Manuel Působí jako Affil manažer.

Příští workshop:

Váš byznys - Grafy a vykřičníky!!!

18. 11. 2014 od 15 h

Michael Rostock-poplar – Venture Investors Corporate Finance s.r.o.
Je spolumajitelem více než pěti firem, jejichž roční obrat se pohybuje kolem 2 miliard korun. Patří mezi zakládající partnery poradenské společnosti Venture Investors Corporate Finance, která úspěšně působí po celém světě.

Program:
Esenciální analýza kritických bodů vašeho podnikání pod rentgenovým okem investora.

Zlínksý krajInovační infrastruktura Zlínského krajeNejlepší podnikatelský záměr: Můj první milion
KONTAKTY
  • Tel: +420 734 443 879
  • email: vanek@ticzlin.cz
  • Adresa: Vavrečkova 5262
    760 01 Zlín
© Copyright 2018. Všechna práva vyhrazena Technologické inovační centrum s.r.o.                                                                                                           Vytvořil: www.gthink.cz
Vavrečkova 5262,760 01 Zlín