Kancelář ve Zlíně za 200 Kč měsíčně

Od října 2014 nabízíme v našem Co-workingovém centru ve Zlíně nový tarif „MINI„. Zázemí Co-workingového centra  mohou noví klienti využívat pouze za 200 Kč bez DPH za měsíc. Co-workingové centrum je tvořeno jedním velkým otevřeným prostorem, kde jednotliví uživatelé mají svoje pracovní místo a celkový prostor sdílí s ostatními. Co-working představuje kreativní zázemí s unikátní atmosférou pro firmy, freelancery ale také pro ty, kteří svůj podnikatelský záměr teprve připravují.

Banner---tarif-MINI--CW

Klienti mají přístup do kanceláře  Po – Pá 8:00 – 22:00.  Součástí balíčku „MINI“  je také Wi-Fi, informační servis a možnost zařazení do „Katalogu Start-up firem Zlínského kraje.

Co mohou klienti dále využít?

Máte možnost zřídit si v budově sídlo a využívat služeb recepce, jako je kopírováním skenování či přejímání pošty. Za zvýhodněných podmínek můžete využít moderně vybavené jednací prostory.

Více o službách podnikatelského inkubátoru ve Zlíně na http://www.inkubatorzlin.cz/

Co-working Zlín

Zlínksý krajInovační infrastruktura Zlínského krajeNejlepší podnikatelský záměr: Můj první milion
KONTAKTY
  • Tel: +420 734 443 879
  • email: vanek@ticzlin.cz
  • Adresa: Vavrečkova 5262
    760 01 Zlín
© Copyright 2018. Všechna práva vyhrazena Technologické inovační centrum s.r.o.                                                                                                           Vytvořil: www.gthink.cz
Vavrečkova 5262,760 01 Zlín