V říjnu odstartuje další ročník soutěže Můj první milion

Více než pět desítek projektů, ceny za 430 000 korun, množství workshopů a prezentací. Taková je stručná bilance uplynulého ročníku soutěže o nejlepší podnikatelský záměr Můj první milion, kterou pořádá Technologické inovační centrum s.r.o. Další díl do mozaiky podpory podnikání ve Zlínském kraji je před spuštěním – aktuální 8. ročník odstartuje 1. října. Hlavními partnery soutěže budou nadále Nadace SYNOT, SYNOT ICT Service, a.s. a Sdružení pro rozvoj Zlínského kraje.

„Připravovaný ročník přinese několik změn, to hlavní ale zůstává – ceny, workshopy a zpětná vazba odborníků, které pomohou těm nejlepším autorům s realizací jejich záměrů,“ říká ředitelka pořádajícího Technologického inovačního centra Zlín Daniela Sobieská. Na vítěze čeká opět finanční odměna 70 000 korun. Uzávěrka soutěže je 30. ledna příštího roku.

Hlavními partnery soutěže jsou Nadace SYNOT, společnost SYNOT ICT Service, a.s. a Sdružení pro rozvoj Zlínského kraje. Podpora ze strany skupiny SYNOT je koncepční. „Dlouhodobě se snažíme být nápomocni především mladým, talentovaným lidem. V soutěži Můj první milion je celá řada těchto nadšenců. Většinou jim však schází potřebné zázemí, finance a především zkušenosti, potřebné k realizaci nadějných myšlenek a start-upových projektů. Právě v tomto jim chceme být nápomocni. Soutěžícím můžeme poskytnout naše mezinárodní zkušenosti s podnikáním, konzultace i služby supermoderního Datového centra Monaco,“ uvedl výkonný ředitel společnosti SYNOT ICT Services, Michal Gajdošík. 

Sdružení pro rozvoj Zlínského kraje podporuje soutěž a začínající podnikatele dlouhodobě, partnerem bylo již od 1. ročníku soutěže. „Podporu podnikání vidíme jako jednu z cest jak pomoci celému regionu. A soutěž Můj první milion je zajímavou možností, jak u mladých lidí vzbudit zájem o vlastní podnikatelské aktivity,“ vysvětluje ředitel Sdružení pro rozvoj Zlínského kraje Jaroslav Toufar.

 

Manažer soutěže

Bc. Daniel Vaněk

vanek@ticzlin.cz, tel.: 734 443 879

www.mujprvnimilion.cz

Zlínksý krajInovační infrastruktura Zlínského krajeNejlepší podnikatelský záměr: Můj první milion
KONTAKTY
  • Tel: +420 734 443 879
  • email: vanek@ticzlin.cz
  • Adresa: Vavrečkova 5262
    760 01 Zlín
© Copyright 2018. Všechna práva vyhrazena Technologické inovační centrum s.r.o.                                                                                                           Vytvořil: www.gthink.cz
Vavrečkova 5262,760 01 Zlín