Marketingová databáze kontaktů se jménem Albertina

Obchod a marketing firmy stojí na kvalitní strategii a vždy je potřeba vědět, kde je náš zákazník a jak ho oslovit. Proto sháníme kontakty a vytváříme si seznamy potenciálních zákazníků. Takový seznam, nebo rovnou databázi si můžeme vytvořit sami, nebo si můžeme zakoupit již existující databázi kontaktů. Druhé řešení vyjde bezesporu výhodněji.

Chytrá databáze firem, která ulehčí práci

Pokud máte seznam svých potenciálních zákazníků, znamená to, že máte zásadní výhodu, nemusíte totiž trávit čas jejich vyhledáváním. A pokud máte k dispozici chytrou databázi, jste ještě o krok dále, široké možnosti třídění kontaktů vám totiž mnohonásobně ulehčí práci.

Využijete-li filtr kontaktů, který Albertina nabízí ve své databázi firem, můžete si tak vytvořit seznam potenciálních zákazníků přesně dle vaší cílové skupiny. Filtr obsahuje okolo 200 parametrů a díky němu můžete svému obchodnímu týmu předat zásobu aktuálních kontaktů. Tyto kontakty můžete očistit o konkurenci, o neaktivní subjekty a o firmy s nízkým obratem nebo s problematickou platební morálkou.

Jak využít takové množství kontaktů?

Albertina obsahuje přes 2,7 milionu záznamů a to z celé České republiky i ze Slovenska. Do těchto záznamů patří živnostníci, společnosti s ručením omezeným i akciové společnosti, dále státní podniky, školky a školy, nemocnice, lékaři a lékárny, úřady, ale i pevné linky domácností a další subjekty. Záznamy jsou rozděleny mimo jiné dle regionu a oboru podnikání.

Jste-li například dodavatel náhradních dílů do automobilů a působíte ve středočeském kraji, vaše základní parametry vyhledávání zákazníků jsou jasné, podobně můžete hledat i obchodní partnery nebo konkurenci. Máte možnost oslovit přímo jednatele firem, ale i zástupce středního managementu, například obchodní oddělení.

Databáze firem dále nabízí možnost prověření solventnosti a spolehlivosti vybraných kontaktů, používá k tomu vlastní kreditní hodnocení firem. Lze také zkontrolovat i historickou platební morálku. Vybrané kontakty si můžete vyhledat na mapě dle GPS souřadnic a následně třeba zjistíte, že váš nový klient sídlí ve vedlejší ulici.

Zlínksý krajInovační infrastruktura Zlínského krajeNejlepší podnikatelský záměr: Můj první milion
KONTAKTY
  • Tel: +420 734 443 879
  • email: vanek@ticzlin.cz
  • Adresa: Vavrečkova 5262
    760 01 Zlín
© Copyright 2018. Všechna práva vyhrazena Technologické inovační centrum s.r.o.                                                                                                           Vytvořil: www.gthink.cz
Vavrečkova 5262,760 01 Zlín