Technologické inovační centrum (dále jen TIC) připravuje spuštění coworkingového centra ve Zlíně. Jedná se o kancelář sdílenou více uživateli, kteří zde získají svůj pracovní prostor. Nejedná se jen o poskytnutí pracovního zázemí, ale především o komplexní nabídku využití řady dalších služeb, které najdou zájemci pod jednou střechou.

„Tento sdílený prostor s kreativní atmosférou může být zajímavým místem pro realizaci nápadů podnikavými inovátory a projektovými týmy. Podnikavci zde mohou sdílet dobrou i špatnou praxi, vzájemně se inspirovat nebo realizovat společné projekty,“ uvedla ředitelka TIC Daniela Sobieská.

TIC se věnuje systematické podpoře začínajících firem a start-up projektů dlouhodobě. Ve Zlíně provozuje již od roku 2006 podnikatelský inkubátor ve 23. budově bývalého areálu Svit a právě zde by mělo toto coworkingové centrum vzniknout.

„Obdobné aktivity jsou realizovány např. v Praze, Brně, Ostravě a dalších městech, pro klienty jsou realizovány různé akce, workshopy, inspirativní setkání, spolupráce s investory, čili vše, co již nějakou dobu pro naše klienty zajišťujeme,“ doplnila Daniela Sobieská.

TIC letos realizuje již 6. ročník soutěže Nejlepší podnikatelský záměr (www.mujprvnimilion.cz), jejíž součástí jsou desítky tematických workshopů a setkání se zajímavými podnikateli a osobnostmi, v minulém roce byl spuštěn klub Start-up 23, který slouží jako platforma pro neformální setkávání a sdílení zkušeností mezi podnikateli a zájemci o podnikání. TIC se dále podílí na výuce předmětu Základy podnikání na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. „Příprava a spuštění coworkingového centra ve Zlíně tak logicky představuje další krok v podpoře start-up firem,“ uvedl Petr Konečný, vedoucí oddělení podnikatelského inkubátoru TIC.

Spuštění centra je plánováno na první pololetí tohoto roku, případní zájemci o tuto službu mohou již nyní kontaktovat Daniela Vaňka (vanek@ticzlin.cz, +420 734 443 879) a doptat se na bližší informace.

 

Kontakt

Technologické inovační centrum s.r.o.

Vavrečkova 5262, 760 01 Zlín

 

www.ticzlin.cz

www.mujprvnimilion.cz

www.startpodnikani.cz

www.inovacnipodnikani.cz

Zlínksý krajInovační infrastruktura Zlínského krajeNejlepší podnikatelský záměr: Můj první milion
KONTAKTY
  • Tel: +420 734 443 879
  • email: vanek@ticzlin.cz
  • Adresa: Vavrečkova 5262
    760 01 Zlín
© Copyright 2018. Všechna práva vyhrazena Technologické inovační centrum s.r.o.                                                                                                           Vytvořil: www.gthink.cz
Vavrečkova 5262,760 01 Zlín