V úterý 4. prosince 2012 od 14 h zakončí úspěšnou sérii workshopů „Začni podnikat, změň svou budoucnost“ poslední workshop s názvem „FINANCE – ROZJEZD VAŠEHO PODNIKÁNÍ“.  Tři předchozí workshopy ze série navštívilo již přes 300 posluchačů.

Na posledním workshopu se dozvíte kompletní souhrn finančních nástrojů pro začínající a stávající podnikatele, kde vystoupí přímo zástupci různých finančních sektorů s praktickými informacemi, jak na jednu stranu je obtížné získat finanční prostředky na rozjezd byznysu a na druhou stranu jak se správě připravit, abyste na finance mohli snadněji dosáhnout a rozvíjet své podnikání. Třešničkou workshopu bude poté vystoupení zkušeného investora (Business angel) Václava Lišky, který s sebou přivede aktuálně zainvestovanou firmu a bude prezentovat co je důležité při získání investice pro svůj byznys a jak vlastně probíhá vztah mezi investorem a zakladatelem projektu/podniku.

Těšíme se na všechny, kteří chtějí na sobě pracovat a rozvíjet své podnikatelské vzdělání.

workshop Klub Start-up 23, Finance

www.startpodnikani.cz

www.mujprvnimilion.cz

klub Start-up 23


Zlínksý krajInovační infrastruktura Zlínského krajeNejlepší podnikatelský záměr: Můj první milion
KONTAKTY
  • Tel: +420 734 443 879
  • email: vanek@ticzlin.cz
  • Adresa: Vavrečkova 5262
    760 01 Zlín
© Copyright 2018. Všechna práva vyhrazena Technologické inovační centrum s.r.o.                                                                                                           Vytvořil: www.gthink.cz
Vavrečkova 5262,760 01 Zlín