Klub Start-up 23 pořádá pro všechny příznivce start-upového podnikání a začínající podnikatele Double day to business. Ve dvou dnech je pro vás připravený webinář s Davidem Boothem, který posluchačům ukáže, že lze vybudovat globální společnost i s velmi malým rozpočtem a následující den bude následovat Idea hour pro členy klubu Start-up 23, kteří hledají inspiracinebo najít správný nápad či myšlenku pro realizaci podnikaní.

Start-up 23

Webinář z hostem Davidem Boothem

Kdy: Pondělí 29. října 2012, od 18:00 h

Kde: Zasedací místnost - Podnikatelské inovační centrum (23. budova areálu Svitu), Vavrečkova 5262 Zlín

David Booth, který vedl po dobu tří let společnost ZeroTurnaround. Společnost ZeroTurnaround byla založena v Estonsku. U jejího vzniku stáli tři studenti z University v Tartu. Studenti pracovali pouze jako Java vývojáři. Poté, co se David Booth stal v letech 2009 až 2012 čtvrtým členem jejich týmu, zvýšil se obrat společnosti od původních 100 000,- USD ročně na několik miliónů dolarů. Společnost ZeroTurnaround v současné době funguje jako nadnárodní, má více než 70 zaměstnanců a její kanceláře nalezete v Bostonu, Estonsku a v Praze.

David Booth nyní působí jako investor, poradce, konzultant, a poradce softwarových společností v Evropě a USA. 

 

Idea Hour

Kdy: Úterý 30. října 2012, 14 h - 15 h

Kde: Zasedací místnost - Podnikatelské inovační centrum (23. budova areálu Svitu), Vavrečkova 5262 Zlín

Hodina plná nápadů a řešení problémů s nalezením správného směru pro budovaní podnikání. Účastníci budou seznámeni s metodou Lean Start-up. Jedná se o metodu, díky které ušetříte spoustu času, peněz a zvýšíte si pravděpodobnost úspěchu.  

  • Je to hra a její výhrou je znalost.
  • Nebudete tu proto, abyste vyvíjeli produkt, ale proto, abyste se naučili definovat základy, na kterých produkt stavět.
  • Nastartování šuplíkových nápadů

 

Tato část je určena pouze pro registrované členy klubu Start-up 23. Možnost registrace na stránce klubu. 

 

Prosíme zájemce o potvrzení účasti jednotlivých částech Double day to business nejpozději do pátku 26. října 2012 na email: vanek@ticzlin.cz.

 

 


Zlínksý krajInovační infrastruktura Zlínského krajeNejlepší podnikatelský záměr: Můj první milion
KONTAKTY
  • Tel: +420 734 443 879
  • email: vanek@ticzlin.cz
  • Adresa: Vavrečkova 5262
    760 01 Zlín
© Copyright 2018. Všechna práva vyhrazena Technologické inovační centrum s.r.o.                                                                                                           Vytvořil: www.gthink.cz
Vavrečkova 5262,760 01 Zlín