Máš zajímavý nápad? Máš podnikatelského ducha a chuť si zasoutěžit o ceny v hodnotě 130 000 Kč? Otestuj svůj podnikatelský záměr nebo myšlenku v 6. ročníku soutěže Nejlepší podnikatelský záměr a získej zpětnou vazbu od odborníků a podporu při rozjezdu tvého projektu. 

Šestý ročník odborně-kreativní soutěže určené pro studenty středních, vyšších odborných, vysokých škol a veřejnosti ve Zlínském kraji vyhlašuje Technologické inovační centrum s.r.o. ve spolupráci se Zlínským krajem a partnery. Soutěž bude nově otevřena jak studentům ve Zlínském kraji, tak i veřejnosti.


Organizátoři soutěže si kladou za cíl najít a podpořit životaschopné nápady mladých lidí, kteří o vlastním podnikání uvažují nebo s podnikáním začínají. Soutěžit se bude ve dvou kategoriích:1) střední školy a 2) vyšší odborná škola, vysoká škola a veřejnost. 


Do soutěže Nejlepší podnikatelský záměr je možné se přihlásit na adrese www.mujprvnimilion.cz. Soutěžící se mohou registrovat a zaslat zpracovaný podnikatelský záměr do 28. února 2013. Autory nejzajímavějších záměrů čekají prezentace před odbornou porotou v rámci druhého kola hodnocení. Soutěžící budou mít možnost získat zpětnou vazbu od odborné poroty, která bude složena z partnerů soutěže, investorů a podnikatelů. Na nejlepší podnikatelské záměry čekají ceny v hodnotě cca 130.000,- Kč. Opět je tu i možnost získání prostor pro podnikání. Tím je roční bezplatný pronájem kanceláře v centru Zlína -  v Podnikatelském inkubátoru Technologického inovačního centra s.r.o. „I v letošním ročníku bude organizátorem soutěže udělena také cena pro střední školu za podporu podnikatelského myšlení u studentů a novinkou pro aktuální ročník je speciální cena v hodnotě 5 000 Kč za technický nápad nebo technologický postup“ doplnil manažer soutěže Bc. Daniel Vaněk.


Otevřením soutěže i pro veřejnost bychom chtěli motivovat kromě studentů v regionu také začínající podnikatele, Start-upy, absolventy Univerzity T. Bati s kvalitními nápady, se kterými můžeme dále pracovat nebo zprostředkovat investici. K soutěži připravujeme opět sérii čtyř doprovodných workshopů „Začni podnikat, změň svou budoucnost“, které budou opět velmi zajímavě tematicky zaměřené na problematiku podnikání. Jako hosté přijdou na každý workshop úspěšní podnikatelé a lidé z praxe pohovořit o svých zkušenostech, začátcích a budou připravení také zodpovědět dotazy posluchačů.“ poznamenala ředitelka Technologického inovačního centra Mgr. Daniela Sobieská.
 
Partneři soutěže:
·         Sdružení pro rozvoj Zlínského kraje
·         Hexxa komunikační agentura s.r.o.
·         BLUE 88, s.r.o.
·         INSPECTUM, a.s. 
·         Allegro Group CZ, s.r.o.
·         Austin Detonator, s.r.o.
·         Sběrné Suroviny UH, s.r.o.                                        
·         Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně                                              
·         Junior Achievement Česká republika
·         Inovační infrastruktura Zlínského kraje
 
Více informací na www.mujprvnimilion.cz a na facebooku klubu Start-up 23 
Kontakt:
Bc. Daniel Vaněk
vanek@ticzlin.cz, tel.: 734 443 879

www.startpodnikani.cz 

Zlínksý krajInovační infrastruktura Zlínského krajeNejlepší podnikatelský záměr: Můj první milion
KONTAKTY
  • Tel: +420 734 443 879
  • email: vanek@ticzlin.cz
  • Adresa: Vavrečkova 5262
    760 01 Zlín
© Copyright 2018. Všechna práva vyhrazena Technologické inovační centrum s.r.o.                                                                                                           Vytvořil: www.gthink.cz
Vavrečkova 5262,760 01 Zlín